مشهد خیابان 17 شهریور آژانس اسکان مسافر هم خونه   0513-123456789

اسکان های نوروزی در سراسر ایران

 

 

 

نوروز یک فرصت ویژه برای افرادی است که در کل سال شرایط و موقعیت مسافرت را ندارند. به طور کلی بسیاری از خانواده ها نمی توانند در طول سال به جایی سفر کنند. مدارس فرزندان، نداشتن مرخصی، و مسائل و مشکلات مالی می تواند دلایل اصلی برای نرفتن به مسافرت در طول سال است. اما با فرا رسیدن عید نوروز بهانه خوبی پیدا می شود تا خانواده ها بتوانند به سفر بروند.

تعریف اسکان نوروزی

می تواند در توصیف اسکان های نوروزی گفت؛ که هتل هایی هستند با نام مدرسه! البته فقط مدارس را برای اسکان نوروزی آماده سازی نمی کنند. اما آموزش و پرورش هر سال به مناسبت عید نوروز و سفرمردم به شهرهای مخلتف، تمامی مدارس را تبدیل به یک اسکان نوروزی برای مسافرین می کند. این اسکان ها در مقایسه با اقامت در هتل و حتی مسافر خانه از کیفیت پایینی برخوردار هستند. برای مثال در هتل شما در سوئیت خود سرویس بهداشتی مجزا دارید به همراه تخت. اما در اسکان های نوروزی، سرویس بهداشتی به صورت عمومی بوده و شما در کلاس های هر مدرسه و یا اتاقک هایی فرش شده اقامت می کنید. تنها مزایای اسکان های نوروزی هزینه پایین شان برای اقامت است. در واقع شما با اقامت در این اسکان ها می توانید تا حد زیادی در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

از آنجا که در هر شهر، با آغاز عید نوروز شلوغ می شود، بسیاری از اسکان های نوروزی اتاق های خود را به صورت اینترنتی اجاره می دهند و شما می توانید از یکماه قبل یک اقامتگاه ، به صورت انلاین برای خود رزور کنید. پیشنهاد می کنیم که برای اینکه سفرتان با برنامه بهتری پیش برود، بلیط اتوبوس و محل اقامت خود را از قبل رزرو نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

بهترین زمان برای رزرو اسکان نوروزی

در فصل بهار و آغاز عید باستانی نوروز بیش از 3 میلیون نفر به مسافرت می روند که این امار در هر سال رو به افزایش چشم گیری می باشد. عید نوروز به گونه ای است که شما حتی اگر ناکجا آباد را هم برای مقصد سفر خود انتخاب کنید، زمانی که به آنجا برسید آنقدر شلوغ است که حتی جایی برای سزون انداختن نخواهد بود! پس انتظار این را نداشته باشید که همانند دیگر فصل های سال شهر ها آرام باشند. با این وجود بسیاری از هتل ها و اقامتگاه ها شلوغ می شوند و حتی آژانس هاس مسافرتی و سایت های فروش بلیط آنلاین هم فعالیت خود را در خصوص رزواسیون شروع می کنند.

مناطق دیدنی برای مسافران :

  • طبیعت کوهستانی پلور در استان مازندران
  • تنگه چاهکوه، تجربه قدم زدن بر روی مریخ!
  • آبشارهای منحصربفرد سرزمین بهشتی گیلان
  • بزرگترین شهر زیرزمینی جهان در ایران! و غیره را می توان نام برد .

که در این مناطق اسکان خواهد بود.

برای اجاره کوتاه مدت و روزانه برای هر شهر هم می توان از سایت هم خونه بازدید بفرمائید .

Leave a Comment